Własna stacja paliw

Na zamówienie klienta dostarczamy i montujemy zbiorniki paliwowe, oraz wszystkie potrzebne akcesoria. Dzięki nim klient może stworzyć własną stację paliw, a przez to kupować paliwo taniej, szybciej i nie musi wyruszać poza swoje miejsce zamieszkania.
Filtry, pompy do paliwa oraz pistolet z wężem do wydawania paliwa.  Zbiorniki na olej napędowy, które mamy w ofercie są dwukomorowe, stacjonarne i przenośne.

 

Zbiorniki stacjonarne przeznaczone są dla firm, rolników, jak i klientów indywidualnych. Wygoda, cena paliwa i codzienne użytkowanie wg własnego uznania. To powody dla których coraz częściej klienci wybierają wariant z własnym zbiornikiem.  Sprzedajemy zbiorniki stacjonarne w wariantach pojemności 2000 litrów, 3000 litrów i 5000 litrów.

 

Zbiorniki przenośne, są przydatne wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba dostarczenia paliwa we własnym zakresie. Najczęściej wykorzystuje się je przy dostarczeniu paliw maszynom rolniczym i budowlanym. Zbiorniki do przewożenia paliwa występują w pojemnościach 200 litrów i 400 litrów.

 U nas można kupić:

Dokładniejszy opis produktu znajduje się po kliknięciu w wybrany obrazek.  Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej to zadzwoń: 507083034. Nasz Doradca pomoże Ci wybrać najlepszą dla Ciebie linię produktów.

ZBIORNIKI 5000 litrów

 

ZBIORNIKI 2000 litrów

 

 

ZBIORNIK 3000 litrów

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o naszych promocjach, podaj swój adres e-mail

Adres email (wymagane)

Zgadzam się na przetwarzanie podanego adresu email